ماجرای پروازی که هرگز نپرید!

به گزارش وبلاگ لوازم آشپزخانه، مدیر روابط عمومی هواپیمایی تابان درباره لغو پرواز این شرکت از مبدا قشم به تهران گفت: مسافران پرواز قشم که به علت ایمنی پرواز و مشکل الکتریکی لغو شده بود، با بلیت جایگزین به مقصد خود منتقل شدند.

ماجرای پروازی که هرگز نپرید!

به گزارش ایسنا، پرواز شرکت هواپیمایی تابان به شماره 6228 از مبدا قشم به تهران که مقرر بود روز گذشته ساعت 14:30 انجام گردد، با تاخیر روبرو شد؛ یکی از مسافران این پرواز به ایسنا گفت که ابتدا به مسافران اعلام شده که پرواز با تاخیر روبرو می گردد اما در نهایت پس از چندین بار اعلام پرواز با تاخیر و انجام نشدن پرواز، ساعت 22 گفته شده که پرواز لغو شده و مسافران به هتل منتقل شدند.

در این راستا مرضیه جعفرزاده -مدیر روابط عمومی هواپیمایی تابان- در گفت وگو با ایسنا، شرحاتی درباره تاخیر پرواز تهران - قشم - تهران شب گذشته این شرکت هواپیمایی و نحوه پذیرایی از مسافران این پرواز ارائه نموده و گفت: مسافران پرواز قشم هواپیمایی تابان که به علت ایمنی پرواز و مشکل الکتریکی لغو شده بود با بلیت جایگزین به مقصد خود منتقل شدند.

وی شرح داد با هماهنگی صورت گرفته تعداد کمی از مسافران نیز به هتل منتقل شدند و امروز به تهران بازخواهند گشت و هزینه بلیت تعدادی که از پرواز انصراف داده اند نیز استرداد شده است. تغییر ساعت پرواز نیز همان روز به مسافران اطلاع رسانی شده بود.

منبع: فرارو

به "ماجرای پروازی که هرگز نپرید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای پروازی که هرگز نپرید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید